piątek, 15 marca 2013

101

101, to numer tego posta. Tak, przekroczyłam właśnie setkę :) I znowu powrót do jednego z moich ulubionych stylów - vintage, a to za sprawą wyzwania na Craft4You - "Nadgryzione zębem czasu ...".Aby przerobić kartkę na "starociową" oprócz postrzępienia brzegów papierów wycieniowałam je tuszami Distress Ink Rusty Hinge oraz metalicznym odcieniem mosiądzu Color Box. Distressa wykorzystałam również do postarzenia kwiatków - gotowego i "dziurkaczowego". Trzeci kwiatek zrobiłam z idealnie pasujących do tego stylu torebeczek po herbacie. Papiery dodatkowo pochlapałam rozcieńczoną pastą postarzającą w odcieniu umbry, którą wykorzystuję do decoupage. Natomiast drewniany guzik pokryłam Crackle accents.


Całość "starociowego" wyglądu dopełniają wstążka vintage, sznurek z metalową zawieszką w kolorze starego złota, metalowe ćwieki (jeden mało widoczny jest w "herbacianym" kwiatku) oraz odbity przy pomocy Distressa stempel z Agaterii.


Kartkę zgłaszam na wyzwania:
- Craft4You Wyzwanie #19 "Nadgryzione zębem czasu ...". Użyte produkty: karty z kopertami A6 białe 50szt., kwadraciki 3D 1mm i 2mm oraz papiery z kolekcji Tea Thyme (jeden z kwiatków).


- blog Galeria RAE wyzwanie nr 22 - Metalowe,


- blog SZMEK #3 wyzwanie u SZMEKa,


- praca powstała na podstawie mapki w wyzwaniu 15 na blogu Rapakivi.


5 komentarzy:

 1. Śliczna kartka Joasiu. Właściwie to dopiero na zbliżeniu widać wszystkie wspaniałe detale i wykończenia. Gratuluję 101 posta i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. piekna kartka - dziękujemy za udział w wyzwaniu - DT Rapakivi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna, klimatyczna kartka :) Dziękuję serdecznie za udział w wyzwaniu Rapakivi :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna karteczka :) Dziękujemy za udział w wyzwaniu Galerii RAE :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładna karteczka
  Dziękuję za udział w wyzwaniu u SZMEKA :o)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i kilka słów :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...