piątek, 5 października 2012

wspomnienie dzieciństwa

Na blogu scrapki.pl trwa wyzwanie dotyczące wspomnień z dzieciństwa. Moją interpretacją tego tematu jest najnowsze LO ze zdjęciem, na którym jestem razem ze starszym bratem. Stanowi symboliczne przedstawienie rodzinnych wyjazdów na wczasy.LO zgłaszam na wyzwanie scrapki.pl wyzwanie #46 - Wspomnienie dzieciństwa.
Projekt zawiera morskie elementy w postaci kolorów oraz zdjęcia z morzem - zgłaszam na wyzwanie Projekt Wagi Ciężkiej Morskie klimaty - AgnieszkaBe.
Praca została zrobiona na podstawie mapki z blogu ScrapMap ScrapMapka #14.


Do zrobienia LO wykorzystałam pomalowany wcześniej farbą akwarelową brystol A3, który przycięłam do wymiarów 30 x 30 cm. Na odciętą część przykleiłam kawałki papieru toaletowego z morskimi obrazkami, którym czasami zabawia się jedna z moich kociarskich :) - lubi rozwijać wiszący papier. Pozostałe, podarte skrawki zużyłam na wypełnienie miejsca przy zdjęciu. Ścinki z pomalowanego brystolu wykorzystałam do wycięcia chorągiewek i serduszek. Na LO znajdują się również resztki wstążek, nici, koronki, gazy oraz jakiegoś podartego pudełka, z którego wycięłam koło i pomalowałam akrylówką na żółto. Dodałam także samotne sznurowadło i pojedyncze guziki :)Jeżeli praca spełnia wymogi, to zgłaszam ją także na wyzwanie scrap-ścinki Wyzwanie oszczędnościowe, w którym należy wykorzystać dodatki wykonane z materiałów, które można znaleźć w każdym domu - nie typowo scrapowe.

9 komentarzy:

 1. Świetny pomysł na fale...to farbkami zrobiłaś????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To była farba akwarelowa malowana płaskim pędzelkiem :)

   Usuń
 2. świetna praca! kolor farbki obłędny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo kreatywnie! Papier toaletowy - na to bym nie wpadła :) Brawo za pomysł. Dziękujemy za udział w ścinkowym wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie mogę - rewelacyjnie kreatywna i pozytywna praca! Super!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo pozytywna i kreatywna, suer efekt końcowy!

  OdpowiedzUsuń
 6. HA! Asiu! ależ dałaś popis kreatywności! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi się podoba to, że na nasze wyzwanie zrobiłaś coś innego niż kartkę! Fajny pomysł na tło. Dziękujemy za udział w wyzwaniu na blogu Scrap Ścinki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Papier toaletowy? Świetnie! Niesamowita kreatywność :)
  Dziękujemy za udział w ścinkowym wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i kilka słów :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...