niedziela, 27 października 2013

szklany komplecik na ślub

Witam Odwiedzających mojego bloga. W dniu dzisiejszym postanowiłam zrobić małą przerwę od kartek i scrapów. Za namową jednej z blogowych koleżanek EwyJ, co jakiś czas będę na tym blogu prezentowała także swoje wcześniejsze prace wykonane w różnych technikach. Na początek prezentuję szklany komplecik na ślub koleżanki, który przygotowałam metodą decoupage.


Talerz ozdobiłam tzw. decoupage odwróconym przy pomocy papieru ryżowego oraz pięknej serwetki z różyczkami. Data ślubu została namalowana złotą farbą przy pomocy szablonu.


Do talerza dodałam kieliszki ozdobione już tradycyjnie. Litery na kieliszkach, to inicjały nowożeńców. Nóżki, podobnie jak datę oraz inicjały, pomalowałam złotą farbą.
Dziękuję za odwiedziny i wcześniejsze komentarze :-)

sobota, 19 października 2013

lift różowo brązowy

Witam wszystkich w sobotni wieczór. W dniu dzisiejszym przedstawiam kartkę, która jest liftem pracy Alyce. Kolorystyka, to głównie brązy i róże. "Starociową" grafikę z dziewczynką znalazłam TUTAJ.Kartkę zgłaszam na wyzwania:

kartka Alyce do liftowania

- blog sklepu Szmek #8 wyzwanie u SZMEKa. Znaczek na grafice, znaczek-scrapek i stempel.


Dziękuję wszystkim za odwiedziny :-)

piątek, 18 października 2013

brązowy z beżowym

Witam wszystkich Odwiedzających mojego bloga. Dziś karteczka w odcieniach koloru beżowego i brązowego.


Środek ręcznie robionych kwiatków zdobią perły w płynie. Grafikę serca z różą znalazłam TUTAJ.


Praca powstała na wyzwania:
- Vintage Cafe Card Challenge Color marathon. Brown/beige color


- blog firmowy Rapakivi Wyzwanie z Gościem #22. Kartkujemy. Ze sklepu: papier Hot&Cold 4 oraz sznurek lniany bielony.


Dziękuję wszystkim za odwiedziny :-)

czwartek, 10 października 2013

świąteczna z aniołkiem

Witam wszystkich Odwiedzających :) Świąteczna kartka z aniołkiem jest moją kolejną pracą z jasną wersją vintage. Otwiera u mnie także sezon różności bożonarodzeniowych. Grafikę z aniołkiem znalazłam TUTAJ a napis świąteczny pochodzi od Joli Jolagg - dziękuję.Na środki śnieżynek oraz tagi nałożyłam Crackle accents. Grafikę, serwetkę, napis oraz kwiatka potuszowałam tuszem w odcieniu starego złota. Do tuszowania pozostałych elementów użyłam Distress Ink antique linen. Kropeczki w górnym i dolnym rogu kartki, to perły w płynie.


Kartkę zgłaszam na wyzwania:
- scrapki-wyzwaniowo Challenge #81 - Vintage
- Craft4You wyzwanie #34 "Mix mediowe wyzwanie". Papier z tego zestawu oraz Distress Ink.


- blog sklep-ewa wyzwanie #18 - mapkujemy


Dziękuję za odwiedziny.

piątek, 4 października 2013

w odcieniach bieli z recyklingiem

Witam Odwiedzających mojego bloga. W słoneczne piątkowe popołudnie przedstawiam kartkę w ciepłych odcieniach bieli z niewielkim dodatkiem brązu. Praca jest też trochę recyklingowa, a to za sprawą fragmentu tektury falistej wyciętej z pudełka po przesyłce i motylkach wyciętych z jasnej recyklingowej koperty po fakturze. Z recyklingu jest także metalowe coś, chyba pasmanteryjnego, w które wkleiłam kremowy koralik z zepsutego naszyjnika.Ozdób dopełniają białe róże, kawałki gazy, mały kremowy ćwiek oraz kremowa koronka. Użyte tusze, to stare złoto oraz Distress Ink Antique linen.


Kartkę zgłaszam na wyzwania:
- Craft4You wyzwanie #33 "Z odzysku - recykling". Ze sklepu karty z kopertami A6 - kremowetusz Distress Ink oraz kwadraciki 3D.


- Artimeno wyzwanie #17 tektura i koronka


Dziękuję wszystkim za odwiedziny i życzę udanego weekendu :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...